Nadeszły święta, Bóg na świat przyszedł… Wigilia w internacie

   Okres świąt Bożego Narodzenia to czas pełen radości i piękna a także czas okazywania sobie wzajemnie miłości i życzliwości. Ze świętami związane są różne tradycje, a jedną z nich jest wieczerza wigilijna.

   19 grudnia 2017 r. przy wspólnym stole spotkali się wychowankowie internatu, wychowawcy i zaproszeni goście, aby przełamać się opłatkiem i razem uroczyście świętować ten wyjątkowy wieczór.

   W świąteczny nastrój wprowadziły wszystkich Jasełka przygotowane przez młodzież mieszkającą w internacie pod opieką p. Jolanty Pogonowskiej i p. Anny Kuźmiuk.

Na scenie nie zabrakło aniołów, diabłów, pasterzy, a do Pana Jezusa przybyli również Trzej Królowie. Po części artystycznej wszyscy złożyli sobie życzenia świąteczne, zasiedli do wieczerzy wigilijnej i wspólnie śpiewali kolędy.

Galeria zdjęć