Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy

(„Dni, których jeszcze nie znamy” Marek Grechuta)

       Uroczystość pożegnania maturzystów w Internacie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Korolówce-Osadzie odbyła się 19.04.2016 r. Wychowankowie z młodszych klas przygotowali dla odchodzących koleżanek i kolegów krótki program artystyczny. Po którym głos zabrał kierownik internatu p. M. Pajączkowski. W kilku słowach podsumował czas, spędzony wspólnie z maturzystami w internacie. Organizatorzy zadbali również o słodki poczęstunek. Podczas, którego nasi maturzyści wspominali czas spędzony w placówce.

         Życzymy im spełnienia marzeń, zdania wszystkich egzaminów oraz sukcesów zawodowych i osobistych.

Organizator spotkania: Samorząd Internatu z opiekunem Jolantą Pogonowską

Jolanta Pogonowska

Galeria zdjęć