„Każdy dzień jest pokazem mody, a świat wybiegiem” (Coco Chanel)

       08 marca 2016 roku chłopcy z internatu przygotowali wszystkim paniom niespodziankę, a mianowicie pokaz mody. „Modelkami” byli chłopcy, którzy z przymrużeniem oka zaprezentowali 10 ciekawych kreacji na zbliżającą się wiosnę.

Prowadzący (Kamil Sokołowski) przedstawiał kolejno pojawiające się „modelki”, dokładnie opisując ich kreacje. Szczególny zachwyt wśród żeńskiej widowni wzbudziły „modelki”: Dominika (Dominik Mróz) w klasycznej kreacji zatytułowanej „W czym do szkoły?”, Sabina (Sebastian Kwiatkowski) w ubiorze pod roboczą nazwą „Co na to mama?”, Szakira (Szymon Gałgański) w stroju „W polu i w ogrodzie, czyli wyzwolona mieszkanka wsi”, Daria (Dariusz Januszko) w stroju pod nazwą „Niech ludzie widzą”.

       Należy podkreślić zaangażowanie i umiejętności sceniczne chłopców biorących udział w przedstawieniu. Nie obyło się również bez życzeń, upominków i kwiatów.

Pozostałe „modelki”: Rafał Szabat - Renata, Łukasz Ośko - Łucja, Krystian Aleksandrowicz - Krystyna, Piotr Jaszczuk - Janina, Radosław Tadeniewicz - Zdzisława, Damian Wereszczyński - Konstancja.

Kamil Kucharuk-oprawa muzyczna.

Pokaz mody przygotowała pani Jolanta Pogonowska.

Jolanta Pogonowska

Galeria zdjęć