"Święty Andrzej Ci ukaże, co Ci los przyniesie w darze."

W czwartek 26 listopada 2015 roku odbył się w internacie andrzejkowy wieczór wróżb .

 

Tradycje związane z wigilią św. Andrzeja przypomniały wychowankom uczennice: Maja Adamczyk, Karolina Babut, Andżelika Borowska, Lucyna Pawluczuk, Dominika Mazurek i Ilona Michalak. W tym roku gościliśmy cieszącą się dużym powodzeniem wróżkę Zefirę, która przepowiadała przyszłość odczytaną z dłoni. Nie mogło zabraknąc tradycyjnego lania wosku. Były też magiczne talerze, wróżby z owoców, imiona ukryte w balonach. Młodzież z zaciekawieniem poznawała przyszłe losy swojego życia znakomicie sie przy tym bawiąc. Zebranych wokół stołu z wróżbami w magiczny, tajemniczy nastrój wprowadził Łukasz Ośko, który przygotował oprawę muzyczną imprezy. Wychowawcy zadbali o to, aby wieczór wróżb panieńskich odbył się zgodnie ze starym zwyczajem (p. Magdalena Ostrowicka i p. Krystyna Kucharczyk).

Oby dobre wróżby się spełniły...

Magdalena Ostrowicka

Galeria zdjęć