W dniu 09.12.2015 roku odbył się mecz towarzyski w piłkę siatkową między drużyną z internatu przy ZSCKR w Korolówce-Osadzie a drużyną z internatu przy ZSCKR w Jabłoniu.

Spotkanie poprowadził i wystąpił jako sędzia główny, nauczyciel wychowania fizycznego w ZSCKR w Korolówce-Osadzie pan Tomasz Chorąży. Sędziami bocznymi byli uczniowie: Piotr Jaszczuk i Adam Czelej. Spotkanie rozpoczęło się bardzo dobrą grą drużyny z Jabłonia, która wygrała dwa pierwsze sety. W trzecim secie drużyna z Korolówki zdopingowana do walki przez swoich kibiców pokonała zespół z Jabłonia. Dwa kolejne sety także wygrali. Cały mecz zakończył się wynikiem 2 : 3 dla drużyny z Korolówki-Osady.

Podczas meczu panowała wspaniała atmosfera. Kibice dopingowali swoich kolegów do lepszej gry. Po skończonym meczu kierownik internatu pan Marek Pajączkowski zaprosił gości na poczęstunek do internatu. Na spotkaniu zawodnicy w koleżeńskiej atmosferze wymieniali się uwagami na temat rozegranego meczu.

Spotkanie zostało zorganizowane przez kierownika internatu przy ZSCKR w Korolówce-Osadzie pana Marka Pajączkowskiego oraz nauczycielkę wychowania fizycznego panią Renatę Banachewicz.

Krystyna Kucharczyk

Galeria zdjęć