Dnia 08.10.2015 r. w internacie przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Korolówce-Osadzie odbyły się otrzęsiny klas pierwszych. Otrzęsiny pt. "Wyspa Piratów" zostały zorganizowane w stylu morskim.

Wychowankowie klas pierwszych, prowadzący oraz wychowawczyni klasy pierwszej pani Agnieszka Wodnicka przebrani byli za piratów. Scenografię imprezy stanowiła wyspa, wokół wyspy morze a na morzu statki. Oprawą muzyczną były morskie piosenki.

Na początku bardzo zestresowani uczniowie kl.I przystąpili do przygotowanych konkurencji.. Sytuacja zminiła się już po pierwszych wykonanych zadaniach. Do zabawy aktywnie włączyła się p. Agnieszka Wodnicka i p. Justyna Wołos. Było dużo śmiechu, radości i zabawy.

Otrzęsiny zakończono wspólnym tańcem oraz pamiątkowym zdjęciem z dyrektorem szkoły p. Leszkiem Młynarczykiem oraz kierownikiem internatu p. Markiem Pajączkowskim.

Krystyna Kucharczyk

Galeria zdjęć