W dniu 14.03 2017 roku odbył się kolejny mecz Małej Ligi CKR w piłkę siatkową, w którym to reprezentacja Internatu ZSCKR Korolówka-Osada pokonała drużynę internatu ZSCKR Siennica Różana 3:0.

Podczas meczu panowała miła atmosfera. Kibice dopingowali swoich kolegów do lepszej gry. Po skończonym spotkaniu kierownik internatu pani Magdalena Ostrowicka zaprosiła gości na poczęstunek do internatu gdzie zawodnicy obydwu drużyn wymieniali się uwagami na temat rozegranego meczu.

Mecz był ostatnim spotkaniem rozgrywek i po jego zakończeniu znamy już końcowe wyniki Ligi:

I miejsce Internat ZSCKR Jabłoń

II miejsce Internat ZSCKR Korolówka-Osada

III miejsce Internat ZSCKR Siennica Różana

IV miejsce ZSCKR Okszów

„Mała Liga CKR” dostarczyła całej społeczności internackiej wielu wrażeń i emocji sportowych. Spotkania podczas rozgrywek były też okazją do zapoznania i zintegrowania mieszkańców internatów pobliskich szkół rolniczych.

Renata Banachewicz

Galeria zdjęć