Agrotech przyciąga tysiące osób z kraju i z sąsiednich państw. Od piątku do niedzieli wystawę rolniczą w Kielcach odwiedziło ponad 70 tysięcy gości. Wśród nich, byliśmy my.   
Targi Agrotech w Kielcach to źródło najnowszej wiedzy technologicznej i informacji. Na targach prezentuje się około 900 firm z 26 krajów świata. Najnowsze pojazdy i maszyny oraz nawozy i środki ochrony prezentują tu największe przedsiębiorstwa z całego świata.

Zwiedzający najliczniej gromadzili się wokół nowoczesnych ciągników i maszyn. Targi to możliwość korzystania z obecności specjalistów od nawozów i środków ochrony roślin,
a także ekspertów z różnych instytucji rolniczych. Uczniowie naszej szkoły mieli możliwość zobaczyć na własne oczy największe wydarzenie w branży rolniczej w tej części Europy oraz pozyskać interesujące materiały promocyjne wystawców.

Krzysztof Horszczaruk

Galeria zdjęć