W dniu 28 listopada 2018r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Korolówce-Osadzie, w ramach współpracy naszej szkoły i P.U.H. AGROTECHNIKA Maszyny Rolnicze Krzysztof Laszuk odbyło się spotkanie, w który uczestniczyli inżynierowie i przedstawiciele koncernu John Deere- pan Bogdan Kazimierczak Product Salest Specjalist - ‎John Deere Polska Sp. z o.o, Adam Kolasa- Kierownik serwisu AGROTECHNIKA Maszyny Rolnicze Krzysztof Laszuk oraz Andrzej Lewkowicz mechanik serwisu. Dyrektor naszej szkoły pan Leszek Młynarczyk przywitał przybyłych gości. Przedstawiciele koncernu John Deere przybliżyli nowe rozwiązania przeznaczone dla rolnictwa precyzyjnego. Wśród nowości znajdą się: nowe wyświetlacze, kierownica dostosowana do systemu AutoTrac oraz nowa aplikacja mobilna MyOperations, która jest mobilną wersją Centrum Operacyjnego John Deere. Rozwiązania rolnictwa precyzyjnego już na stałe wchodzą do polskich gospodarstw rolnych i są coraz chętniej wykorzystywane przez rolników. Dzięki ich zastosowaniu możliwa jest dokładniejsza kontrola kosztów oraz wydatków poniesionych w gospodarstwie.   

Wizyta ta to ciąg dalszy cyklicznych spotkań mających na celu uwzględnienie uwag i potrzeb użytkowników maszyn firmy John Deere, w celu ulepszenie i przybliżania produktu tej firmy na naszym rynku.

Krzysztof Horszczaruk