Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Barwy Wolności" organizowany był z okazji obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości. Organizatorem było Włodawskie Stowarzyszenie Kulturalne oraz Młodzieżowy Dom Kultury we Włodawie. Konkurs był częścią większego projektu „Barwy Wolności”.

W dniu 23 listopada 2018 r. w siedzibie Młodzieżowego Domu Kultury we Włodawie odbyło się podsumowanie konkursu i otwarcie wystawy pokonkursowej. Nagrody wręczyli: prezes Włodawskiego Stowarzyszenia Kulturalnego Anna Butryn, kierownik Wydziału Edukacji i Polityki Społecznej Starostwa Powiatowego we Włodawie - Leszek Popik oraz dyrektor MDK Marek Wójciga. Nagrody otrzymało 23 uczestników konkursu w trzech kategoriach wiekowych.

Wśród nagrodzonych znalazły się dwie uczennice naszej Szkoły, Karolina Patejuk i Katarzyna Obara.

Opiekę nad uczniami biorącymi udział w konkursie sprawowała p. Diana Łubkowska.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

Diana Łubkowska

konkurs plastyczny niepodleglosc2

konkurs plastyczny niepodleglosc1