W dniu 06 czerwca 2018r. w ZSCKR w Korolówce – Osadzie odbył się SZKOLNY KONKURS PROFILAKTYCZNY – „Wolni od używek” - w ramach realizacji programu edukacyjnego „ARS, czyli jak dbać o miłość?”.

Celem niniejszego konkursu było przede wszystkim kształtowanie wśród młodzieży zdrowego stylu życia, utrwalenie zdobytej wiedzy na temat papierosów, alkoholu, narkotyków, dopalaczy i ich negatywnego wpływu na organizm młodego człowieka, a także uświadomienie własnej odpowiedzialności za ochronę zdrowia i życia.

 

Konkurs przebiegał w dwóch etapach. Pierwszy etap – pisemny (test), a w drugim etapie - uczniowie z taką samą liczbą punktów odpowiadali w formie pisemnej na dodatkowe pytania. Zwycięzcami konkursu zostały osoby, które uzyskały największą liczbę punktów.

Konkursowi przewodziła komisja w składzie: pani Diana Łubkowska oraz pani Anna Kuźmiuk.

W tegorocznej edycji Szkolneko Konkursu Profilaktycznego zwyciężyli:

a) w klasie I MT:

I miejsce – Patrycja Hrycak;

II miejsce – Dominika Matysiuk i Klaudia Lejnert;

III miejsce – Weronika Jaczyńska.

b) w klasie I BT:

I miejsce – Gabriel Matwiejuk;

II miejsce – Konrad Grzywaczewski;

III miejsce – Mateusz Lesiuk.

Serdecznie dziękujemy uczniom za udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy.