W kalendarzu, każdy miesiąc ma swój wyjątkowy dzień. Nie inaczej jest w przypadku marca, który bezdyskusyjnie należy do płci pięknej. Z racji, iż obchodzony 8 marca - Dzień Kobiet - święto międzynarodowe, niemożliwe aby nie było o nim głośno w naszej szkole.

Tradycyjnym sposobem na wywołanie uśmiechu na twarzach naszych pań było wręczenie bukietu kolorowych tulipanów, róż lub goździków, złożenie najszczerszych życzeń lub wysyłanie kartki.

Jednak nasi panowie mają niestandardowe pomysły…

 Właśnie w ten miły dzień wszystkie kobiety bez wyjątku mogą pozwolić sobie na więcej, a Panowie… no cóż, powinni postarać się jak mogą, aby „uchylić nieba” płci pięknej.

Dzięki uprzejmości pana Dyrektora Leszka Młynarczyka na wspólne świętowanie wybraliśmy przygotowanie potraw fit w formie kolorowych i zdrowych sałatek i sałateczek. Wyższy poziom endorfin u płci przeciwnej wywoływały również maleńkie lukrowane babeczki, ciasteczka i ciasta, którymi częstowano te młodsze i nieco poważniejsze kobiety.

Diana Łubkowska