W dniu 07 marca 2018 roku dzięki uprzejmości naszego Pana Dyrektora Leszka Młynarczyka uczestniczyliśmy w wycieczce do Warszawy. Nie była to jednak typowa wycieczka dydaktyczna, choć można się było dużo dowiedzieć i podpatrzeć…

Uczestniczyliśmy bowiem w nagraniach do programu Disco Star - VI edycji szalenie popularnego talent show Polo TV!

       W programie tym uczestniczą młodzi, zdolni wokaliści i wokalistki oraz zespoły, którzy tworzą disco polo, muzykę dyskotekową i taneczną.

Podczas występów poszczególnych wykonawców – MY!!! Wśród roztańczonej publiczności – MY!!! Nasza energia rozpalała całe studio. Niezmordowani, uśmiechnięci, śpiewający, tańczący, wiwatujący – to MY!!!.

       W czasie przerw nasze aparaty grzały się do czerwoności. Oprócz zdjęć i prywatnych rozmów z artystami, zbieraliśmy autografy (Kamilu, jak twoja „nowiuśka” koszula?). Był to bowiem czas, kiedy artyści byli dla nas.

Nikt z nas się nie spodziewał, że znamy tyle tekstów piosenek na pamięć (w szkole, nasza pamięć płata nam często figle), że mamy taką kondycję (na lekcjach wychowania fizycznego różnie bywa).

        Zobaczyliśmy i odczuliśmy, jak trudne i męczące bywa życie gwiazd. Pomimo trwających kilka godzin nagrań uśmiechnięci i ze śpiewem wracaliśmy do Kolorówki.

       Występy uczestników oceniało jury w składzie: Radek Liszewski z zespołu Weekend, Czadoman oraz po raz pierwszy w historii, Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi.

       Show prowadził czwarty juror Marcin Miller, lider zespołu Boys. Za kulisami z uczestnikami rozmawiała Edyta Folwarska - dziennikarka Super Expressu (zmagania uczestników można oglądać na antenie Polo TV w każdą sobotę o godz. 18:00 począwszy od 3 marca 2018 roku! Powtórki w niedziele o 18:00, wtorki o 20:00 oraz czwartki o 21:30).

       Wszyscy jesteśmy zgodni, że taką przygodę powtórzylibyśmy jeszcze nie raz.

       Opiekę w czasie wyjazdu sprawowały: Agnieszka Jaszczuk, Diana Łubkowska, Magdalena Ostrowicka i Krystyna Zasadzka.

Diana Łubkowska

Galeria zdjęć