1 marca 2018 roku na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie odbyły się eliminacje  wojewódzkie Olimpiady Młodych Producentów Rolnych zorganizowane przez Związek Młodzieży Wiejskiej. W finale wojewódzkim uczestniczyło 38 osób, naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Adam Garal, Rafał Zamrowski, Radosław Tadeniewicz, Kamil Samojluk, Sebastian Kwiatkowski. Zmagania prowadzone były w dwóch etapach: pierwszy obejmował test składający się z 50 pytań, drugi - etap ustny, do którego kwalifikowało się 10 uczestników z najlepszymi wynikami. Sebastian zajął 5 miejsce, które jest przepustką do etapu krajowego. Etap krajowy odbędzie się podczas XXIV Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej AGROTECH.

       Wszyscy uczestnicy otrzymali certyfikaty uczestnictwa, natomiast najlepsi wyróżnienia i cenne nagrody. Dziękujemy naszym uczniom za udział i chęć sprawdzenia się, Sebastianowi gratulujemy.

Krzysztof Horszczaruk

Galeria zdjęć