W piątek 15 grudnia już od rana czuliśmy odświętną atmosferę. W naszej szkole odbył się kolejny Świąteczny Kiermasz Bożonarodzeniowy.

              Przygotowania do niego rozpoczęły się dużo wcześniej, i oto można było zaprezentować to wszystko, co udało się upiec i udekorować. Kiermasz został zorganizowany z inicjatywy uczniów klas kształcących się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych.

Podczas kiermaszu wystawiano ciasta, ciasteczka, choinki i pierniki przygotowane przez uczniów wspólnie z nauczycielkami p. Emilią Litaszewską, Dianą Łubkowską i Małgorzatą Kostką.

 Słodkości wabiły wszystkich zapachem i zapraszały do konsumpcji, a kupujący zachwycali się oryginalnością, starannością i estetyką ich wykonania.

Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły oraz internatu.

W akcję mikołajkową bardzo mocno zaangażowała się również młodzież mieszkająca w Internacie (pod opieką p. Jolanty Pogonowskiej) oraz słuchacze Szkoły Policealnej (pod opieką p. Elżbiety Torbicz).

Dla przypomnienia, całą zebraną podczas kiermaszu kwotę zgodnie z wcześniejszym założeniem przeznaczamy na zakup prezentów mikołajkowych dla dzieci z Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej „Kamyk” we Włodawie.

Wszystkim dziękujemy, a naszym uczniom i nauczycielkom gratulujemy wytrwałości i ofiarnej pracy podczas przygotowania wypieków.

Wesołych Świąt życzą organizatorzy kiermaszu

 

Galeria zdjęć