„Zrodzony na sianie, w półmroku stajenki,

śpi w ramionach Marii Jezus malusieńki.

Świętą noc złocista gwiazda opromienia.

Gromadzą się wokół przyjazne stworzenia.

Lulajże Jezuniu snem cichym, szczęśliwym.

Obdarz nas radością i szczęściem prawdziwym”

Prezenty, choćby najskromniejsze, stanowią odzwierciedlenie naszych najskrytszych marzeń.

Pamiętając o tym w dniu 19 grudnia 2017r. Święty Mikołaj (Adrian Hulewski) i śnieżynka (Katarzyna Kisiel) odwiedzili podopiecznych Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej „Kamyk” we Włodawie, przybywając z zamówionym przez dzieci prezentem.

Pan Dyrektor Leszek Młynarczyk oraz Pani Diana Łubkowska przekazali wszystkim podopiecznym oraz pracownikom placówki najserdeczniejsze życzenia - spokojnych i zdrowych świąt oraz promiennego uśmiechu, nutki optymizmu i pogody ducha.

Składamy gorące podziękowania wszystkim, którzy włączyli się w akcję “I Ty możesz zostać św. Mikołajem”.

Galeria zdjęć