Dnia 14 grudnia 2017r. odbył się etap regionalny V edycji konkursu wiedzy o prawie pracy i bhp dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych pod tytułem „Poznaj swoje prawa pracy”. Do konkursu przystąpiło 43 uczniów z 23 szkół. Naszą szkołę reprezentowały Monika Sawka z klasy IV Technikum Agrobiznesu i Karolina Patejuk z klasy II Technikum Agrobiznesu. Uczniowie mieli za zadanie rozwiązanie testu, przygotowanego przez pracowników Okręgowego Inspektoratu Pracy w Lublinie i składającego się z 35 pytań.  Mimo, że nasze uczennice nie zakwalifikowały się do etapu centralnego, gratulujemy im uzyskania wysokich wyników punktowych i dziękujemy im za godne reprezentowanie naszej szkoły.

Na zakończenie zmagań wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i zostali nagrodzenie powerbankami. Serdecznie gratulujemy!

 Agnieszka Jaszczuk