13 grudnia uczniowie nasze Szkoły uczestniczyli w wyciecze integracyjnej do Lublina. Opiekunkami byli pani Diana Łubkowska oraz panowie Krzysztof Kowalik, Zenon Baj, Marek Pajączkowski.

Główną atrakcją wyjazdu był park trampolin „Mania skakania”. Na miejscu czekali na nas instruktorzy, którzy przeprowadzili krótką rozgrzewkę, by młodzież uniknęła kontuzji podczas skakania. Zapoznali również uczestników z regulaminem sali oraz zasadami bezpieczeństwa. Potem przez godzinę oddawaliśmy się szaleństwu. Zabawa była świetna.Każdy skakał, zjeżdżał z linki, grał w siatkówkę, wrzucał piłkę do kosza po odbiciu z trampoliny oraz trenował ewolucje, lądując bezpiecznie w basenie z gąbkami.Szaleństwo w parku trampolin zagwarantowało młodzieży wyładowanie emocji, złapanie pozytywnej energii oraz jeszcze lepszą integrację. Wszyscy świetnie się bawiliśmy. Zmęczeni, ale zadowoleni, udaliśmy się do Centrum Handlowego Atrium Felicity, gdzie uczestniczyliśmy w prelekcji filmu „Co wiecie o swoich dziadkach?” (ten film, to kontynuacja przebojowej komedii z 2015 roku). Po seansie mieliśmy chwilę na posiłek oraz przedświąteczne zakupy.

To było bardzo udane wyjście! Zobaczcie sami.

Galeria zdjęć