„Odpowiedzialność i bezpieczeństwo” - pod takim hasłem odbyło się  21 listopada 2017 roku w naszej szkole spotkanie z rzecznikiem prasowym Komendy Powiatowej Policji we Włodawie sierż. Elwirą Tadyniewicz. W spotkaniu wzięli udział uczniowie klas pierwszych i drugich. Młodzież miała okazję zapoznać się z następującymi zagadnieniami:

  1. Zjawisko agresji i przemocy wśród młodzieży oraz odpowiedzialność prawna za popełnione czyny.
  2. Dopalacze – zagrożenia , przepisy prawne dotyczące posiadania, rozprowadzania i zażywania środków odurzających, substancji psychotropowych, dopalaczy.
  3. Cyberzagrożenia .
  4. Bezpieczeństwo w Internecie.
  5. Handel ludźmi.

             Pani sierż. Elwira Tadyniewicz przekazała także szkole plansze edukacyjne do nauki przepisów ruchu drogowego.  Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem, uczniowie mieli możliwość zadawania pytań, na które uzyskali wyczerpujące odpowiedzi.

Galeria zdjęć

Anna Kuźmiuk