W dniu 26 października 2017 r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Korolówce-Osadzie odbyło się spotkanie, w którym uczestniczyli uczniowie naszej szkoły oraz pan Marcin Andrzejewski Kierownik regionu Josera Polska.

 

          Na początku spotkania Dyrektor ZSCKR w Korolówce-Osadzie pan Leszek Młynarczyk przywitał przybyłego gościa. Uczniowie uczestniczyli w zajęciach, które uczą umiejętnego stosowania pasz Josera dla bydła mlecznego i mięsnego. Asortyment produktów JOSERA jest w stanie zaspokoić wszelkie potrzeby hodowców – od mieszanek mineralnych premium dla wysokowydajnych krów mlecznych, poprzez produkty do ekonomicznego chowu młodego bydła i opasu byków, aż po produkty specjalistyczne wykorzystywane w szczególnych sytuacjach żywieniowych i wysokiej jakości lizawki. Innowacyjne koncepcje żywieniowe firmy JOSERA oferują  rozwiązania  odpowiednie do każdego gospodarstwa. Ekonomiczna produkcja mleka i dobre wyniki gospodarstwa są możliwe tylko wówczas, gdy zwierzęta są zdrowe. Oprócz wysokiej jakości paszy objętościowej i treściwej kluczowe znaczenie dla osiągnięcia tego celu ma optymalne zaopatrzenie w składniki mineralne i substancje czynne.

Nasz gość przybliżył nam sposoby bardziej efektywnego wykorzystywania pasz Josera w produkcji mlecznej i mięsnej bydła.

Uczestnicy szkolenia zdobyli wiedzę, przekazaną w bardzo ciekawy sposób, którą będą mogli zastosować w gospodarstwach rodziców.

 

Galeria zdjęć