Jak co roku, Włodawskie Towarzystwo Przyjaciół Chorych „Hospicjum” - zorganizowało zbiórkę funduszy na rzecz opieki dla osób chorych przebywających w Hospicjum, w ramach Ogólnopolskiej Kampanii „Hospicjum to też życie”.

W ramach tej kampanii - 22 października 2017r. na terenie powiatu włodawskiego zorganizowano kwesty przy kościołach. Wśród licznej grupy wolontariuszy, nie zabrakło uczniów naszej Szkoły: Iwona Karpińska, Monika Sawka, Aleksandra Skibińska, które pomimo kapryśnej jesiennej aury, z uśmiechem na twarzy dzielnie zbierały pieniążki do puszek. Opiekę nad młodzieżą sprawowała p. Diana Łubkowska.

Środki finansowe przez nas zebrane i przekazane umożliwią prowadzenie działalności Hospicjum oraz kontynuację budowy Domu Hospicyjnego we Włodawie.

Za okazaną pomoc i życzliwość serdecznie wszystkim dziękujemy.

Diana Łubkowska

Galeria zdjęć