W dniu 25.04.2017r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Korolówce-Osadzie zorganizowano Dzień Otwartych Drzwi. Miał on na celu zaprezentowanie oferty dydaktycznej gimnazjalistom, którzy podejmują decyzję wyboru przyszłej szkoły.
Uroczystość rozpoczął dyrektor szkoły, pan Leszek Młynarczyk, przedstawiając ofertę na rok szkolny 2017/2018. W programie Dnia Otwartego uczennice klasy III technikum kształcącego w zawodzie technik agrobiznesu pod kierunkiem pani Renaty Banachewicz zaprezentowały taniec zumba. Kolejnym elementem był pokaz walk MMA prowadzony pod przewodnictwem pana Marcina Poźniaka, a swoją obecnością upamiętnili to wydarzenie pani Adrianna Stankowska wice Mistrzyni Polski w Sambo, Mistrzyni Polski Wschodniej w MMA i Maciek Kościuczyk Mistrz Polski MMA, Mistrz Polski Wschodniej Jui Juitsu.

Na uczniów, którzy odwiedzili naszą szkołę, czekało również wiele ciekawych quizów i konkursów, m.in. „Przedsiębiorczy uczeń”, „Świadomy rolnik”, a także pokazów sprzętu i maszyn rolniczych Firmy Krzysztofa Laszuka – Agrotechnika Maszyny Rolnicze, podczas których mogli skosztować ciasteczek i gofrów upieczonych przez dziewczęta kształcące się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych, których przygotowanie nadzorowały panie Diana Łubkowska i Aneta Tułacz. Zwiedzając szkołę, uczniowie mieli możliwość zwiedzenia budynku szkoły, internatu i warsztatów szkolnych.

Dzięki współpracy i zaangażowaniu nauczycieli oraz uczniów mieliśmy możliwość zaprezentowania swoich niewątpliwych atutów – panującego w szkole klimatu życzliwości i otwartości.

Przybyli do nas goście zakończyli dzień wspólną integracją przy ognisku i pieczonych kiełbaskach.

Agnieszka Wodnicka

Galeria zdjęć