Dobiegły końca wszystkie kolejki rozgrywek Internackiej Ligi Piłki Siatkowej i z tej okazji 11 kwietnia 2017 r. w ZSCKR w Korolówce – Osadzie odbyło się uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród. Zwycięska drużyna ZSCKR Jabłoń z opiekunem i panią kierownik Agnieszką Wieczorkowską – Dudzik oraz mieszkańcy internatu i przedstawiciele drużyny ZSCKR Korolówka - Osada zgromadzili się w sali konferencyjnej. Zabrakło zdobywców trzeciego i czwartego miejsca – ZSCKR Siennica Różana i ZSCKR Okszów, którzy z powodu innych obowiązków nie mogli wziąć udziału w uroczystości.

 Dyrektor Szkoły p. Leszek Młynarczyk powitał gości, podsumował zmagania siatkarzy i nagrodził zdobywców pierwszego i drugiego miejsca pamiątkowymi pucharami, dyplomami i nagrodami rzeczowymi. Wszystkich połączyła pamiątkowa fotografia i obie zaprzyjaźnione drużyny rozegrały towarzyski mecz siatkarski. Zawodnicy i kibice usatysfakcjonowani sportowymi emocjami zostali zaproszeni przez p. Magdalenę Ostrowicką – kierownika internatu - na ognisko z kiełbaskami i gorący bigos. Młodzież wymieniała uwagi i spostrzeżenia dotyczące rozgrywek i wyraziła chęć kontynuacji tego typu rozgrywek w przyszłym roku szkolnym.

Renata Banachewicz

Galeria zdjęć