15 lutego 2017 roku uczniowie klas I, II i III  Technikum w Korolówce – Osadzie i nauczyciele mieli okazję poznać się w niecodziennych okolicznościach – na tafli lodowiska Icemania w Lublinie. Nie chodziło tu o popisy łyżwiarskie, czy trening, ale wspólną zabawę, pomaganie sobie w chwilach upadku (czasami bolało) i radość z bycia razem. Wszyscy schodzili z lodowiska zadowoleni z nadzieją, że to nie ostatni raz tej zimy.

            Po sportowych emocjach czekały na uczestników wycieczki wygodne fotele w salach kinowych  Cinema City Felicity i kulturalna rozrywka. Ci, którzy wybrali film F. Javiera Gutie`rra przeżywali pełne napięcia sceny rodem z horroru. Natomiast  polski film biograficzny Marii Sadowskiej „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” rzucił światełko na historię rewolucji seksualnej w wersji PRL, którą dokonała bohaterka filmu po opublikowaniu w 1976 roku bestsellerowego poradnika „Sztuka kochania”.

            Organizatorzy wycieczki: Diana Łubkowska, Aneta Tułacz i Ewa Krzywania.

Ewa Krzywania

Galeria zdjęć