Dnia 06.10. 2015 r. chłopcy z internatu Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Korolówce-Osadzie rozegrali mecz towarzyski w piłkę nożną z wychowankami internatu Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 i II Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie.
     Dzień wcześniej z dużym zaangażowaniem następujących wychowanków: Piotra Jaszczuka, Dariusza Januszko, Damiana Wereszczyńskiego, Klaudii Banasiewicz, Karoliny Babut i opiekuna Samorządu Internatu zostało przygotowane boisko do zbliżającego się meczu.
     Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 4:3 dla naszej drużyny. W drugiej połowie szczęście naszym zawodnikom nie dopisało, pomimo wsparcia ze strony kibiców i sprzyjającej aury. Mecz wygrała drużyna gości –wynik 6:5.
      Celem spotkania było kształtowanie nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu.
     Inicjatorem i organizatorem spotkania był Samorząd Internatu pod opieką pani Jolanty Pogonowskiej.

Jolanta Pogonowska

Galeria zdjęć