W dniu 26 lutego 2020r w Miejskiej Bibliotece Publicznej we Włodawie, odbył się wernisaż prac plastycznych młodej artystki - Alicji Olesiejko, uczennicy 1 klasy kształcącej się w kierunku Technik żywienia i usług gastronomicznych.

Podczas wernisażu zostało wystawionych 26 prac.

Po części oficjalnej, przemówieniach, gratulacjach przyszedł czas na indywidualne rozmowy z artystką, które odbywały się przy słodkim poczęstunku przygotowanym przez uczniów Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Ireny Kosmowskiej w Korolówce Osadzie i rodziców Alicji.

Na ręce przedstawiciela szkoły, dyrektor biblioteki p. Jacek Żurawski, wręczył podziękowania dla Dyrektora Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego p. Leszka Młynarczyka pomoc w zorganizowaniu wernisażu.

Oprócz licznych gości zaproszonych, rodziny i przyjaciół, w spotkaniu udział wzięły koleżanki z klasy wraz z opiekunem Elżbietą Gruszczyk.

Młodej artystce życzymy dalszych sukcesów. Dążenia do realizacji własnych pasji, oraz rozwijania swoich talentów zarówno malarskich jak i pisarskich.

 

Emocje są nieodłączną częścią naszego życia, nie zawsze będziemy w stanie nad nimi zapanować.
Mimo powszechnego przekonania że ukazywanie uczuć jest oznaką słabości i powodem do wstydu, tak naprawdę pokazanie że my też czasem płaczemy w gorsze lub lepsze dni, jest prawdziwą siłą i odwagą w tym znieczulonym świecie.

 

Galeria:

ZSCKR GaleriaZSCKR GaleriaZSCKR GaleriaZSCKR GaleriaZSCKR GaleriaZSCKR GaleriaZSCKR GaleriaZSCKR GaleriaZSCKR Galeria