Przez cały listopad uczniowie naszej szkoły gromadzili karmę dla zwierząt ze schroniska w Chełmie. To już druga taka akcja, przeprowadzona w naszej szkole, pierwsza odbyła się w ubiegłym roku. Inicjatorem i koordynatorem akcji był Samorząd Szkolny wraz z opiekunem p. Dianą Łubkowską.

Dnia 16 grudnia z wielką przyjemnością przekazaliśmy zebrane dary podopiecznym schroniska. Można powiedzieć, że daliśmy psiakom mikołajkowe prezenty, bo przecież one też na nie zasługują.

Przedstawiciele naszej szkoły, którzy pojechali do schroniska z darami, odwiedzili wszystkie psiaki znajdujące się boksach. Radość tych czworonogów okrutnie pokrzywdzonych przez los, to widok bezcenny!

Nasi czworonożni przyjaciele, będziemy o Was pamiętać i do zobaczenia!

Może ktoś z was zechce adoptować pieska? Gorąco zachęcamy!

ZSCKR GaleriaZSCKR GaleriaZSCKR GaleriaZSCKR GaleriaZSCKR GaleriaZSCKR GaleriaZSCKR GaleriaZSCKR GaleriaZSCKR Galeria