Mikołaje są wśród nas

„Choć raz w życiu poczuć że jest się kochanym

I niech nie zabraknie okruchów dobroci co

spadają z opłatka z gorącym życzeniem

tak świątecznie… Dzieciątko…

talerz z zupą łza w oku jak gwiazda na niebie

tam w Betlejem i tutaj daj nam Boże pokój”.

 

Prezenty, choćby najskromniejsze, stanowią odzwierciedlenie naszych najskrytszych marzeń, a obdarowywanie innych może sprawiać ogromną radość.

Przekonali się o tym uczniowie klasy I MT i P4M, którzy wraz z p. Dianą Łubkowską odwiedzili po raz kolejny podopiecznych z Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej „Kamyk” we Włodawie. Uczniowie wręczyli koleżankom i kolegom świąteczny prezent.

Pani Diana Łubkowska wraz z uczniami złożyła wszystkim podopiecznym oraz pracownikom placówki najserdeczniejsze życzenia - spokojnych i zdrowych świąt oraz promiennego uśmiechu, nutki optymizmu i pogody ducha.

 

Składamy gorące podziękowania

wszystkim pracownikom i uczniom

naszej szkoły, którzy włączyli się w akcję

“I Ty możesz zostać św. Mikołajem”

oraz wolontariuszom za udział

w mikołajkowym spotkaniu.