id46W dniach 12 i 13 grudnia 2019r. już od rana czuliśmy odświętną atmosferę. W naszej szkole odbył się kolejny Świąteczny Kiermasz Bożonarodzeniowy.

Przygotowania do niego rozpoczęły się dużo wcześniej, i oto można było zaprezentować to wszystko, co udało się upiec i udekorować. Kiermasz został zorganizowany z inicjatywy uczniów klas I i IV kształcących się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych.

Podczas kiermaszu wystawiano ciasta, ciasteczka, choinki i pierniki przygotowane przez uczniów wspólnie z nauczycielkami p. Emilią Litaszewską, Dianą Łubkowską i Elżbietą Gruszczyk.

W akcję mikołajkową bardzo mocno zaangażowała się również młodzież mieszkająca w Internacie pod opieką p. Jolanty Pogonowskiej.

Słodkości wabiły wszystkich zapachem i zapraszały do konsumpcji, a kupujący zachwycali się oryginalnością, starannością i estetyką ich wykonania.

Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły oraz internatu.

Całą zebraną podczas kiermaszu kwotę przeznaczamy na zakup prezentów mikołajkowych dla dzieci z Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej „Kamyk” we Włodawie.

Wszystkim dziękujemy, a naszym uczniom i nauczycielkom gratulujemy wytrwałości i ofiarnej pracy podczas przygotowania wypieków.

Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro,
które dajemy, zatacza koło i trafia do nas.

Flora Edwards